NaturaMed Pharma – divná banda?

Pred mesiacom v mojej schránke pristála pošta od spoločnosti NaturaMed Pharma. Jednoducho spam sa nám pekne šíri už aj vo fyzickej podobe. Leták vnútri nenápadne ponúka zdarma vzorku nejakej super dobrej omegovej kyseliny. Pod objednávkou maličkými písmenkami dodáva, že ak si to objednáte, bude to chodiť donekonečna, až kým odber výslovne neodhlásite. Ďalšia firma s pochybnou obchodnou politikou. Vo mne takáto pošta vyvolá maximálne znechutenie, ale niektorí ľudia z Čiech majú s nimi horšie skúsenosti.

Odkazy

18 thoughts on “NaturaMed Pharma – divná banda?

 1. Dobrý deň,
  tiež som sa stala poberateľkou zásielok výživového doplnku prírodnej Omega-3 od spoločnosti NaturaMed Pharmaceuticals.
  Pravidelné zasielanie považujem za dobrý spôsob a užitočný kontakt s užívateľom.
  Zasielanie zaručí a pripomenie jeho zdravie a dôležitosť starostlivosti oň. Káva, cigarety tie si iste dokúpime a nikto nám to nemusí pripomínať.
  Moji veľkí synovia odmietajú odporúčané ryby, ktoré by tento doplnok nahradili.
  Zasielanie doplnku však budem musieť zrušiť vzhľadom na moju finančnú situáciu. Aj to považujem za moju výhovorku. Skôr by ponúknutý kontakt pre udržanie si dobrého zdravia mal byť motiváciou pre získanie finančných prostriedkov, ktoré ďalej užívanie tohto výživového doplnku umožnia.
  Lekárne by mohli byť aktívnejšie pri oslovovaní. Počkajú si na prianie zákazníka.
  Tumpachová

 2. Chýba elektronická komunikácia so spoločnosťou NaturaMed Pharmaceuticals, www stránka, e-mail.
  Mohla by zaručiť dôveryhodnosť, voľnosť pri rozhodovaní sa zákazníka.

  S elektronickým kontaktom, napr.Helvetia pharma so sídlom v Žiline, mám veľmi dobré skúsenosti.

  Tumpachová

 3. Žiadam o okamžite a úplne zrušenie všetkých ďalších zásielok výrobku Omega 3, zákaznícke číslo 177213. Telefonicky na udanom čísle som sa s vami spojiť nedokázal. Taktiež žiadam o vymazanie môjho mena a adresy z vašej databázy. Potvrdenie o zrušení ďalších zásielok produktu Omega 3 žiadam zaslať na moju e-mailovú adresu.

 4. ˇZiadam o okamžite a úplne zrušenie dalších zásielok výrobku Omega3, zákaznicke číslo 189749. Taktiež žiadam o vymazanie môjho mena a adresy z vašej databázy. Potvrdenie o zrušení dalších zásielok produktu Omega 3 žiadam zaslať na moju e-mailovú adresu.

 5. Dámy, dovoľujem si vás upozorniť, že toto nie je miesto, kde môžete žiadať zrušenie zásielok. Tento blog nie je nijakým spôsobom prepojený so spoločnosťou NaturaMed Pharma. Vo vašom prípade musíte komunikovať priamo s nimi prostredníctvom kontaktných kanálov, ktoré uviedli v propagačných materiáloch.

  Na tomto mieste som sa iba snažil poukázať na ich pochybné obchodné praktiky.

 6. Dobry den,dnes jsem obdržela od vas zasielku ” Přírodní Omega-3 ” žiadam Vas o okamzite a uplne zrusenie vsetkych dalsich zasilek vsech vasich produktu,zakaznicke cislo : 589499 .
  Taky zadam o vymazani meho jmena a adresy z vasi databazy. Potvrzeni o zruseni dalsich zasilek zadam zaslat na moji emailovou adresu, Krakovska

 7. poslali ste mi upomienku aby som zaplatila zasielku ale 1zasielku som zaplatila a druhu zasielku som vam poslala naspet viac som nemala aprosim neposielajte my viac MURCKOVA

 8. PPROSIM O ZRUSENIE DALSEJ ZASIELKY ZAKAZNICKE CISLO 194288 ZA PPOROZUMENIE DDAKUJEM PPOTVRDENIE O ZRUSENI PROSIM POSLAT NA
  E-MAILOVU ADRESU

 9. Dobrý den,
  jsem zástupce společnosti NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o..Velice nás mrzí stížnosti které jsou níže uvedeny. Snažíme se vždy vyjít našim zákazníkům vstříct. Pokud došlo k nějakému nedorozumění, chtěli bychom Vás touto cestou požádat, abyste nás kontaktovali mezi 8 – 16 hodinou v jakýkoliv pracovní den prostřednictvím naší ZÁKAZNICKÉ LINKY :+420 389 005 115(telefonn číslo pro slovenské zákazníky +421(0)233 006 743) nebo nám napište na adresu Nemanická 16, 370 18 České Budějovice( adresa pro slovenské zákazníky P.O.Box 4300, 800 90 Bratislava 090). Naši operátoři jsou připraveni Vám zodpovědět každý dotaz nebo Vám pomoci vyřešit Váš požadavek. S pozdravem tým NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

 10. Dobrý deň, tiež som sa dala “nachytať” na Omega 3, čo ľutujem a už viem, je to podivná, zavádzajúca a “mediálne známa” firma… Ako vidím, na Slovensku i v Čechách.
  Tovar, ktorý sme už nechceli, sme doporučene zaslali späť a teraz od nás žiadajú upomienkou vyrovnanie dĺžnej čiastky + poplatok 1,50 €!!! A za čo mám platiť, veď nič od nich nemám!!!
  Môžem dodať, že telefonicky kontakt je neexistujúci, čiže sa nikdy na to číslo nedovoláte. Pán, ktorý písal vyššie príspevok za túto podivnú firmu, uviedol inú adresu pre Slovensko, ako mi je známa, tak teraz neviem ktorá je tá správna, ak niektorá je… Uvádzam adresu, ktorá je na listovej obálke: P.O.Box 35, 840 00 Bratislava 4. Názov firmy viete, kto by ho zabudol? Takže zase sa len potvrdila stará pravda: “keď vtáčka lapajú…” A potom sa nemôžete dovolať pravdy a slušnosti. (napr. aj preto,lebo číslo je vymyslené…) Veľa opatrnosti a trpezlivosti nám všetkým.

 11. Dobrý den,
  jsem zástupce společnosti NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o. Snažíme se vždy vyjít našim zákazníkům vstříct.Nabízíme program pravidelného zaslání balíčků, který byl vytvořen na základě přání našich zákazníků. Dáváme Vám tak možnost vyzkoušet si Přírodní Omega-3 i další produkty po 30 dní zdarma. Naše produkty jsou zasílány zákazníkům jen na základě řádné objednávky. Program funguje tak, že první zásilka Omegy-3 je za cenu pouze poštovného a balného. V tomto prvním balíčku je přiložená složenka se 14-ti denní splatností a uvítací dopis s informací, jak lze program pravidelného zasílání zrušit – telefonicky mezi 8 – 16 hodinou v jakýkoliv pracovní den prostřednictvím naší ZÁKAZNICKÉ LINKY :+420 389 005 115(telefonn číslo pro slovenské zákazníky +421(0)233 006 743) nebo písemně na adrese Nemanická 16, 370 18 České Budějovice( adresa pro slovenské zákazníky P.O.Box 4300, 800 90 Bratislava 090). Pokud si zákazník program nezruší je mu automaticky zaslána další zásilka, v tomto případě již za plnou cenu. Abonentní program je velkým benefitem. Váš doplněk stravy bude doručen přímo do Vaší poštovní schránky a to s naprostou pravidelností. Navíc máte 14-ti denní dobu splatnosti na složence.
  Více informací na :
  http://www.naturamed.cz
  S pozdravem tým NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

 12. Dobrý den,jak tady čtu Vaše recenze,musím se k ním také připojit,Jsem jedna z nespokojených klientek společnosti NaturaMed Pharmacceuticas s.r.o.Dostala jsem upomínku,že jsem zaslaný produkt nezaplatila a to hned 2x,samozřejmně navýšena o penále 2x 70,-KČ,.Jinak v případě nezaplacení,budou podstoupeny jiné sankce,které budou údajně daleko dražší. Tedy se dá říct, vyhrožování.Jak všichni uvádíte,na danné tel.č.389 005 115 není možné se dovolat a e-mailová adresa neexistuje.Tak -že klient může volat tak akorát z okna.Ráda bych se také z této pochybné společnosti odhlásila,navíc jsem už nedostala žádnou další zasilku,přesto že mám všechno zaplacené a o zaplacení doklady. Co k tomu dodat……..Tato neserioznost se může stát jenom v České a jak zjišťuji i Slovenské Republice.Žila jsem dlouhá léta v Německu a nedovedu si představit,že by se něco takového tam stalo a když nějakým nedopatřením ano,společnost se omluví Vám osobně a odškodní Vás a zaručí se, že se to už příště nestane a na to se můžete spolehnot.Mím největším životním omylem,byl návrat do rodné vlasti.Měla jsem jiné představy………..

 13. Neviem ako sa dostali k telefonnemu cislu a adresu,cez ktory je pravda dal syn suhlas na skusobny bezplatny balicek liekov.Postou Vam pride balicek,ktory Vam vlozia jednoducho do schranky a ked to chcete zastavit tak nemate ako ,arogancia akou Vas nutia aby z Vas dostali penieze za nieco co vlastne ani nechcete.Este aj obdrzite upomienku s penalami.My sme tiez telefonicky ukoncili spolupracu,poziadali sme pracovnicku aby viac neposielali,potvrdila,ze sa tak stane,napriek tomu o mesiac zvova najdete balicek v schranke.Potom ked sa dovolate na zakaznicke centrum vam automat oznami ze rozhovor bude nahraviny pre skvalitnenie sluzieb,pocas rozhovoru som sa spytal na akom zaklade posielaju lieky,vraj na zaklade telefonickeho rozhovoru,ktory je podla nich bezny marketingovy postup,pytam sa preco potom nemaju nahratu aj tu cast kde same rusili nasu objednavku a obtazuju ludi nechutnym sposobom sa snazia dostat z ludi peniaze.Tak bratia cesi zastavte ich,lebo na Slovensku uz zacina hrmiet!SU TO JEDNODUCHO PODVODNICI!

 14. Dopis pro NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

  Věc: Produkt Omega-3

  Na základě vaší písemné nabídky jsem si objednala zásilky produktu Omega-3.
  První balení bylo deklarováno jako testovací zdarma.Bohužel jsem si nevšimla, že na zadní straně je drobným písmem uvedena částka k zaplacení ve výši 49,-Kč za poštovné a balné.
  Tímto se omlouvám a požadovanou částku zaplatím.
  Vzhledem k vašemu naprosto neserioznímu jednání, kdy si účtujete další částku za neúmyslné prodlení jako penále, jsem ztratila ve vaši s.r.o.důvěru a o další zásilky od vás už nemám zájem!
  Proč nebyla platba za poštovné uvedena tučným písmem hned v závěsu za sdělením zdarma?Záměr?
  Mohu sdělit, že i na NETU je řada negativních zkušeností občanů s vaší firmou.Bohužel jsem danou skutečnost zjistila až nyní a rozhodla jsem se spolu s mými blízkými a přáteli vaší s.r.o. se obloukem vyhnout.
  Pokusíme se také zjistit co na vaše praktiky říkají Mudr.Cajthamlová a paní Květa Fialová, které produkt zaštiťují.

 15. Zdravim vas a chci timto reagovat na predesle prispevky zakazniku.Pred par lety jsem celkem dlouhodobe odebirala a uzivala Omega-3 od NaturaMed a musim priznat,ze jsem byla spokojena.Nemejte,prosim,pocit, ze mam s touto firmou neco spolecneho.Opravdu nemam.Chci jen upresnit, ze me samotnou prekvapilo, ze mi tento doplnek stravy odstranil pomerne caste bolesti v kycelnim kloubu.Pripravek jsem puvodne brala jen proto,ze ryby v mem jidelnicku nejsou, tedy za ucelem prevence kardiovaskularniho onemocneni.
  Pri zruseni zasilek-telefonicky jsem nemela zadne problemy a podarilo se to ihned.Nyni jen obcas kupuji podobne pripravky v lekarne, obtize se ale vratily.Zda jde o jine slozeni praparatu,nebo je duvodem nepravidelne uzivani,to nevim.Zvazuji novou registraci u teto firmy.
  Vadi mi vsak placeni na slozenku-cena produktu tim vzroste.Take nemohu na netu najit slozeni prirodni Omagy-3 a OmegyMarine Forte za ucelem porovnani vyrobku.To je ale uz jiny a jen muj problem.
  Hanslianova Zdena

 16. Dobrý den,

  jsem zástupce společnosti NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o…

  Reakce na příspěvek paní Hanslianové: Rozdíl mezi Omegou 3 a Omegou Marinou Forte je značný. Omega 3 je vyrobena z mořských ryb, kdežto Marina Forte je vyrobena pouze z lososa. Můžete si všimnout i růzdílu v barvě obou tabletek. Omega Marina Forte také neobsahuje pouze Omegu 3, ale také Omegu 6, 7 a 9 dále také obsahuje kyselinu DPA, EPA a DHA a látku Astaxanthin…

  S pozdravem tým NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

  Pozn.: Komentár bol skrátený prevádzkovateľom blogu.

Comments are closed.